„Ąžuolyno bėgimas“ – Ruduo 2015m Registracija jau prasidėjo

Endorfinai – tai laimės hormonai, kurie išsiskiria sportuojant. Tad sportuojantis žmogus gali būti laimingesnis, o laimingas žmogus spinduliuoja gera savijauta ir pakylia nuotaika. Atrodo puikus ir paprastas receptas kiekvienam ypač peržengus rudens sezono slenkstį. Recepto ingredientais gali būti: sportas, aktyvus laisvalaikio praleidimas, sveika gyvensena, subalansuota mityba, panoramos ir kriminalų skilties ignoravimas, natūralaus vitamino C gaminimas juoko metodu bei daug kitų. Subalansuotą receptą galime pasiūlyti ir mes, S. Dariaus ir S. Girėno sporto centras, tai – „Ąžuolyno bėgimas“.

„Ąžuolyno bėgimas“ – antrą kartą vykstantis ir tradicija tampantis bėgimo renginys. Pavasario „Ąžuolyno bėgimas“ į S. Dariaus ir S. Girėno stadioną pritraukė gausų būrį laimės hormonų poveikį mėgstančių žmonių. Tai buvo įvairaus amžiaus profesionalūs sportininkai kaip A. Gudžius, olimpietė I. Juodeškienė, ralistai V. Švedas ir D. Jocius, šuolininkas į vandenį I. Barkauskas, šokėjas M. Gaižauskas, kikboksininkas S. Maslobojevas bei sporto mėgėjai. Taip pat šeimos su mažais vaikučiais dar sėdinčiais vežimėliuose, ir darželių bei mokyklų vaikai, kurie kiekvienas ryžtingai įveikę distanciją šeimos bei draugų rate džiaugėsi savo pergale – pasiektu finišu. Žmonų nešimo rungtis laimės hormonų prigamino ne tik rungties dalyviams, bet ir aplinkiniams, stebėjusiems bėgikus. Pavasario šventėje buvo galima išvysti ne vieną pramogų pasaulio žvaigždę: K. Krysko, S.

Skambiną, J. Leonavičiūtę, R. E. Mozurevičiūtę, G. Juodeiką, A. Orlauską, N. Pareigytę ir Cololo – jie taip pat visi bėgo įveikdami 5km distanciją!

Rudens „Ąžuolyno bėgimas“ visus laimės hormonų mėgėjus ir tokius, kurie jų dar neatrado, kviečia rugsėjo 5 d. į antrąją bėgimo šventę. Šį kartą, Jums, pažengusiems bėgikams, pasiūlysime 5 km, 10 km ir 15 km bėgimo rungtis. Tie, kurie dar nedrįsta savęs išbandyti pastarosiose rungtyse, galės rinktis „Fun Run“, „Šeimų bėgimo“, „Vaikų bėgimų“ bei „Žmonų nešimo“ rungtis, kurios yra visiškai nemokamos, tačiau duodančios grąža – gerą nuotaiką ir puikiai praleistą laiką! Kviečiame visus iki rugsėjo 3 d. REGISTRUOTIS!!! Iki susitikimo rugsėjo 5 d.

Gražios ir laimės pilnos vasaros!
S. Dariaus ir S. Girėno sporto centras