Renginio nuostatai

„Naujametinis​ ​ Ąžuolyno​ ​ bėgimas​ ​ 2017“

NUOSTATAI

I. BENDROJI DALIS

VŠĮ​ ​ S.​ ​ Dariaus​ ​ ir​ ​ S.​ ​ Girėno​ ​ sporto​ ​ centras​ ​ 2017​ ​ m.​ ​ gruodžio​ ​ 30​ ​ d.​ ​ rengia​ ​ žiemos „Naujametinį​ ​ ąžuolyno​ ​ bėgimą“.

II. TIKSLAI IR UŽDAVINIAI

 1. Skatinti bėgimą, kaip sveiką gyvenimo būdą.
 2. Gausinti masinių renginių kiekį Kaune. Didinti gyventojų aktyvumą.
 3. Populiarinti bėgimą Lietuvoje.

III. RENGINIO ORGANIZATORIŲ ATSAKOMYBĖ IR PAREIGOS

 1. Registruoti renginio dalyvius, pagaminti ir išduoti numerius.
 2. Išmatuoti ir sertifikuoti trasą bei techniškai paruošti ją varžyboms pagal Tarptautinės lengvosios atletikos varžybų rengimo taisykles ir plento bėgimo asociacijos (AIMS) keliamus reikalavimus.
 3. Reklamuoti renginį bei vykdyti viešųjų ryšių kampaniją, siekiant populiarinti bėgimą ir sutraukti kuo didesnį dalyvių skaičių.
 4. Apriboti arba visai sustabdyti eismą gatvėse, kuriose vyks „Ąžuolyno bėgimo“ varžybos ir kiti su juo susiję renginiai

IV. VARŽYBŲ VIETA, LAIKAS IR NUOTOLIAI

2017 m. gruodžio 30 d., Kaunas, Perkūno al. 5, S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro stadionas.
Programa – sekite naujienas www.azuolynobegimas.lt.

V. LAIKO LIMITAS

3 km – 45 min
6 km – 1.15val.

Varžybų dieną 14.00 val. laiko matavimo elektroninė sistema bus išjungta ir laikas nebus fiksuojamas, vėliau bus atidaromos miesto gatvės ir už bėgikų saugumą trasoje organizatoriai nebe atsakys.

VI. DALYVIAI

 1. Varžybose gali dalyvauti visi norintys, užsiregistravę ir susipažinę su bėgimo nuostatais. Visi dalyviai bėgime dalyvauja laisva valia ir niekieno neverčiami ir prisiima visą su dalyvavimu bėgime susijusią (tame tarpe su įvairiais sveikatos sutrikimais ir pan.) riziką bei įsipareigoja dėl to nereikšti renginio organizatoriams jokių pretenzijų.
 2. Bėgikai, atsiimdami numerį, privalo turėti asmens dokumentą. Už nepilnamečius, dalyvaujančius renginyje atsako jų tėvai, globėjai arba treneris.
 3. Distancijos ir jų dalyviai:
  Nemokamos distancijos:
  • 100 m vaikų rungtis – “Nykštukų bėgimas”,  darželinukai ir pradinukai.
  • 800 m Fun Run – gali dalyvauti visi norintys. Tai linksmas bėgimas – būtinai pagalvokite kaip išsiskirsite iš minios ar tai kostiumu ar garsu ar kitomis priemonėmis!
  Mokamos distancijos:
  • 3 km ir 6 km - rungtyse gali dalyvauti visi norintys.
 4. Komandinis bėgimas - tuomet, kai mokymo įstaigą, įmonę, klubą ir kt. atstovauja išskirtine atributika (pvz. marškinėliais) pasipuošę dalyviai, komanda laikoma nuo 5 dalyvių. Komandos  taikoma 20 % nuolaida registracijos mokesčiui. Komandos dalyviai gali dalyvauti tik mokamose 3 km ir 6 km rungtyse. Dėl komandos registracijos kreiptis lijana@sportohale.lt

 

VII. SPECIALIOS SĄLYGOS IR APRIBOJIMAI

 1. Registruotis į bet kurią rungtį galima tik savo vardu. Savo numerį perduoti kitam dalyviui draudžiama. Tokiu atveju dalyviai bus diskvalifikuojami, o rezultatai į varžybų protokolą neįtraukiami.
 2. Dalyvio duomenų atnaujinimo, keitimo mokestis 5 EUR. Pakeitimai atliekami iki 2017-12-27, vėliau jokie pakeitimai nebus galimi.
 3. Registracijos, dalyvio duomenų keitimo mokestį pervesti į sąskaitą: LT084010042502553193. Mokėjimo paskirtyje nurodyti dalyvio vardą pavardę ir kuri informacija keičiama.
 4. Kiekvienas dalyvis, varžybose privalo turėti ant marškinėlių tvarkingai pritvirtintą numerį. Numeris turi būti ant marškinėlių priekio (krūtinės), aiškiai matomoje vietoje.
 5. Dalyviams bei juos palaikantiems asmenims griežtai draudžiama naudoti bet kokias transporto priemones, pvz.: dviračius, riedučius, riedlentes ir kitas ratuotas transporto priemones. Dalyviai, pažeidę šį nuostatų punktą, bus diskvalifikuojami.
 6. Dalyviams varžybų metu draudžiama naudotis bet kokia asmenine palyda. Pažeidusieji šią taisyklę bus diskvalifikuojami.
 7. Renginio metu draudžiama trasoje vedžiotis bet kokius gyvūnus.
 8. Pamestų numerių su mikroschemomis nekeičiame į naujus.
 9. Varžybų dalyviams nors kiek nukrypti nuo bėgimo trasos (be teisėjo leidimo) yra draudžiama. Dalyviai, pažeidę šią taisyklę, bus diskvalifikuojami.

 

VIII. APDOVANOJIMAI

6 km rungties apdovanojimai:
•1 – 3 vietas užėmę vyrai ir moterys – rėmėjų prizai, taurės, medaliai;
• Visiems, pasiekusiems finišą per kontrolinį laiką – atminimo medaliai;
3 km rungčių apdovanojimai:
•1 – 3 vietas užėmę vyrai ir moterys – rėmėjų prizai, medaliai;
• Visiems, pasiekusiems finišą per kontrolinį laiką – atminimo medaliai;
100 m vaikų rungties apdovanojimai:
•Greičiausias “Nykštukas”, pradinukas ir darželinukas – atminimo medaliai, taurės,
sertifikatai.
• 1 – 3 vietas užėmusios šeimos –  medaliai.

IX. DALYVIŲ STARTINIS MOKESTIS

Distancija

Iki 12.01

12.01-12.28

3 KM

5 Eur

7 Eur

6 KM

7 Eur

9 Eur

100m  ir “Fun run”

NEMOKAMA

NEMOKAMA

Dalyvio startinis mokestis pervedamas į VšĮ S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro atsiskaitomąją sąskaitą DNB banke – LT084010042502553193 per paysera.lt sistemą iš kart atlikus registraciją į bėgimą.
Jei užsiregistravęs asmuo per 7 darbo dienas nesumoka nurodyto starto mokesčio, jis automatiškai šalinamas iš užsiregistravusių dalyvių sąrašų. Toks dalyvis, norėdamas dalyvauti, privalo registruotis iš naujo. Mokėjimas turi būti vykdomas pagal mokėjimo dieną nustatytą starto mokesčio tarifą. Sumokėjus netinkamą starto mokestį, jis nebus užskaitomas!
Dalyvio startinis mokestis negrąžinamas ir neperleidžiamas kitam dalyviui.

X. DALYVIŲ REGISTRAVIMAS IR NUMERIŲ IŠDAVIMAS

 1. Visi dalyviai gali registruotis interneto svetainėje – www.azuolynobegimas.lt
 2. Registracija svetainėje www.azuolynobegimas.lt sustabdoma gruodžio 28 d. 24.00 val.
 3. Dalyvis, tik tinkamai užpildęs registracijos formą ir apmokėjęs starto mokestį, įtraukiamas į starto protokolą.

XI. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

 1. Bėgimo organizatoriai pasilieka teisę, reikalui esant, keisti varžybų taisykles.
 2. S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro renginiuose kiekvienas dalyvis užsiregistravimu savaime sutinka, kad renginio organizatoriai visas renginio metu padarytas nuotraukas bei filmuotą medžiagą gali laisvai ir be atskiro sutikimo naudoti rinkodaros tikslais, taip pat registruodamasis dalyvis sutinka gauti naujienlaiškius ir kitą organizatorių platinamą informaciją.