Renginio nuostatai

Naujametinis Ąžuolyno bėgimas 2018“

NUOSTATAI

I. BENDROJI DALIS

VŠĮ S. Dariaus ir S. Girėno sporto centras 2018 m. gruodžio 29 d. rengia žiemos „Naujametinį Ąžuolyno bėgimą“.

II. TIKSLAI IR UŽDAVINIAI

 1. Skatinti bėgimą, kaip sveiką gyvenimo būdą.

 2. Gausinti masinių renginių kiekį Kaune. Didinti gyventojų fizinį aktyvumą.

 3. Populiarinti bėgimą Lietuvoje.

III. RENGINIO ORGANIZATORIŲ ATSAKOMYBĖ IR PAREIGOS

 1. Registruoti renginio dalyvius, pagaminti ir išduoti numerius.

 2. Išmatuoti ir sertifikuoti trasą bei techniškai paruošti ją varžyboms pagal Tarptautinės lengvosios atletikos varžybų rengimo taisykles ir plento bėgimo asociacijos (AIMS) keliamus reikalavimus.

 3. Reklamuoti renginį bei vykdyti viešųjų ryšių kampaniją, siekiant populiarinti bėgimą ir sutraukti kuo didesnį dalyvių skaičių.

 4. Apriboti arba visai sustabdyti eismą gatvėse, kuriose vyks „Naujametinio Ąžuolyno bėgimo“ varžybos ir kiti su juo susiję renginiai.

IV. VARŽYBŲ VIETA, LAIKAS IR NUOTOLIAI

2018 m. gruodžio 29 d., Kaunas, Ąžuolyno parkas.

Programa – sekite naujienas www.azuolynobegimas.lt.

V. LAIKO LIMITAS

3 km – 45 min
6 km – 1 val.

Varžybų dieną 12.30 val. laiko matavimo elektroninė sistema bus išjungta ir laikas nebus fiksuojamas, vėliau bus atidaromos miesto gatvės ir už bėgikų saugumą trasoje organizatoriai nebe atsakys.

VI. DALYVIAI

 1. Varžybose gali dalyvauti visi norintys, pasitikrinę sveikatą, užsiregistravę ir susipažinę su bėgimo nuostatais. Visi dalyviai bėgime dalyvauja laisva valia ir niekieno neverčiami ir prisiima visą su dalyvavimu bėgime susijusią (tame tarpe su įvairiais sveikatos sutrikimais ir pan.) riziką bei įsipareigoja dėl to nereikšti renginio organizatoriams jokių pretenzijų.

 2. Bėgikai, atsiimdami numerį, privalo turėti asmens dokumentą. Už nepilnamečius, dalyvaujančius renginyje atsako jų tėvai, globėjai arba treneris.

 3. Distancijos ir jų dalyviai:
  Nemokamos distancijos:
  • 100 m vaikų rungtis – vaikai iki 11 met
  ų
  • esant palankioms oro sąlygoms bus organizuojamos šeimų rogučių varžybos.
  Mokamos distancijos:
  • 3 km ir 6 km - rungtyse gali dalyvauti visi norintys.

 4. Komandinis bėgimas - tuomet, kai mokymo įstaigą, įmonę, klubą ir kt. atstovauja išskirtine atributika (pvz. marškinėliais) pasipuošę dalyviai, komanda laikoma nuo 5 dalyvių. Jeigu registruojama daugiau nei 15 komandos narių,  taikoma 15 % nuolaida registracijos mokesčiui. Komandos dalyviai gali dalyvauti tik mokamose 3 ir 6 km rungtyse. Dėl komandos registracijos kreiptis giedre.bernotaite@yahoo.com

VII. SPECIALIOS SĄLYGOS IR APRIBOJIMAI

 1. Registruotis į bet kurią rungtį galima tik savo vardu. Savo numerį perduoti kitam dalyviui draudžiama. Tokiu atveju dalyviai bus diskvalifikuojami, o rezultatai į varžybų protokolą neįtraukiami.

 2. Registracijos, dalyvio duomenų keitimo mokestį pervesti į sąskaitą: LT08 4010 0425 0255 3193. Mokėjimo paskirtyje nurodyti dalyvio vardą pavardę ir kuri informacija keičiama.

 3. Kiekvienas dalyvis, varžybose privalo turėti ant marškinėlių tvarkingai pritvirtintą numerį. Numeris turi būti ant marškinėlių priekio (krūtinės), aiškiai matomoje vietoje.

 4. Kiekvienas bėgimo dalyvis turi prisitvirtinti laiko matavimo elektroninę mikroschemą. Dalyvių, kurie neprisitvirtino arba netinkamai prisitvirtino laiko matavimo elektroninę mikroschemą, laikas fiksuojamas nebus ir tokie dalyviai nebus įtraukti į varžybų protokolą.

 5. Dalyviams bei juos palaikantiems asmenims griežtai draudžiama naudoti bet kokias transporto priemones, pvz.: dviračius, riedučius, riedlentes ir kitas transporto priemones. Dalyviai, pažeidę šį nuostatų punktą, bus diskvalifikuojami.

 6. Dalyviams varžybų metu draudžiama naudotis bet kokia asmenine palyda. Pažeidusieji šią taisyklę bus diskvalifikuojami.

 7. Renginio metu draudžiama trasoje vedžiotis bet kokius gyvūnus.

 8. Pamestų numerių su mikroschemomis nekeičiame į naujus.

 9. Varžybų dalyviams nors kiek nukrypti nuo bėgimo trasos (be teisėjo leidimo) yra draudžiama. Dalyviai, pažeidę šią taisyklę, bus diskvalifikuojami.

VIII. APDOVANOJIMAI

6 km rungties apdovanojimai:
•1 – 3 vietas užėmę vyrai ir moterys – rėmėjų prizai, taurės, medaliai;
• Visiems, pasiekusiems finišą per kontrolinį laiką – atminimo medaliai;
3 km rungčių apdovanojimai:
•1 – 3 vietas užėmę vyrai ir moterys – rėmėjų prizai, medaliai;
• Visiems, pasiekusiems finišą per kontrolinį laiką – atminimo medaliai;
100 m vaikų rungties apdovanojimai:
•100 m. b
ėgimo dalyviai bus apdovanoti diplomais
• Šeimų rogučių varžybų 1 – 3 vietas užėmusios šeimos – rėmėjų prizai, medaliai.

IX. DALYVIŲ STARTINIS MOKESTIS 

Distancija

12.01

12.01-12.27

3 KM

3 Eur

5 Eur

6 KM

6 Eur

9 Eur

100m / rogučių varžybos

NEMOKAMA

NEMOKAMA

Dalyvio startinis mokestis pervedamas į VšĮ S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro atsiskaitomąją sąskaitą AB “Luminor bankas” LT08 4010 0425 0255 3193 per paysera.lt sistemą iš kart atlikus registraciją į bėgimą.
Jei užsiregistravęs asmuo per 7 darbo dienas nesumoka nurodyto starto mokesčio, jis automatiškai šalinamas iš užsiregistravusių dalyvių sąrašų. Toks dalyvis, norėdamas dalyvauti, privalo registruotis iš naujo. Mokėjimas turi būti vykdomas pagal mokėjimo dieną nustatytą starto mokesčio tarifą. Sumokėjus netinkamą starto mokestį, jis nebus užskaitomas!
Dalyvio startinis mokestis negrąžinamas ir neperleidžiamas kitam dalyviui.

X. DALYVIŲ REGISTRAVIMAS IR NUMERIŲ IŠDAVIMAS

 1. Visi dalyviai gali registruotis interneto svetainėje – www.azuolynobegimas.lt

 2. Registracija svetainėje www.azuolynobegimas.lt sustabdoma gruodžio 27 d. 24.00 val.

 3. Dalyvis, tik tinkamai užpildęs registracijos formą ir apmokėjęs starto mokestį, įtraukiamas į starto protokolą.

XI. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

 1. Bėgimo organizatoriai pasilieka teisę, reikalui esant, keisti varžybų taisykles.

 2. S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro renginiuose kiekvienas dalyvis užsiregistravimu savaime sutinka, kad renginio organizatoriai visas renginio metu padarytas nuotraukas bei filmuotą medžiagą gali laisvai ir be atskiro sutikimo naudoti rinkodaros tikslais, taip pat registruodamasis dalyvis sutinka gauti naujienlaiškius ir kitą organizatorių platinamą informaciją.