Naujametinis​ ​ Ąžuolyno​ ​ bėgimas​ ​ 2017

VŠĮ S. Dariaus ir S. Girėno sporto centras 2017 m. gruodžio 30 d. rengia „Naujametinį Ąžuolyno bėgimą“, kuris pirmą kartą startuos nepaprastai nuotaikingas ir pilnas šiltų, bei nesuvaidintų emocijų.

“Kiekvienai metais Lietuvoje bėgimo kultūra populiarėja, bėgti poreikis didėja, fizinis aktyvumas tampa vis svarbesnis kiekvienam gyventojui , todėl S. Dariaus ir S. Girėno sporto centras organizuoja trečiajį šių metų “Ąžuolyno bėgimą”. Tai tradicinis bėgimas, kuris vyksta pavasarį ir rudenį, o nuo šiol startuos ir žiemą. Šis  “Naujametinis Ąžuolyno bėgimas” žada  suburti šventišką atmosferą, nuotaiką, išjudinti visus, didelius ir mažus  Kauno miesto gyventojus ir jų svečius pačioje stadiono širdyje. Dalyviai galės senus metus užbaigti dar vienu bėgimo iššūkiu, todėl su didžiausiu malonumu bus laukiami kiekvienas dalyvis, nuo mažiausiųjų iki garbingo amžiaus bėgikų ir veteranų”, – pasakojo S.Dariaus ir S.Girėno sporto centro direktorius G. Bielskus.

“Naujametinis Ąžuolyno bėgimas“, kurio tikslas – šaltuoju metų laiku užkrėsti žmones sveiku ir aktyviu gyvenimo būdu, pritraukti ir įtraukti visuomenę kartu užbaigti senus metus ir į Naujus metus įžengti su naujomis svajonėmis, siekiais, tiksliais, gera savijauta, bei pasidžiaugti, kad bėgimo kultūra auga, o bendruomenė plečiasi.

“Žmonės šventiniu laikotarpiu yra paskendę savo darbuose todėl nenuostabu, kad ir ruoštis šventėms pradeda paskutinę akimirką. Tai laikotarpis, kai visi visur skuba, lekia, nieko nespėja ir pervargsta nuo įtemptų dienų krūvio. Todėl visus raginame iš anksto registruotis „Naujametiniam Ąžuolyno bėgimui“ ir renginio metu pasipuošti šventine atributika, užsidėti Kalėdų Senelio kepures, taip sukūriant šiltą atmosferą ne tik sau, bet ir visiems dalyviams.” – kalbėjo G. Bielskus

Dalyviai varžysis 3 km „Hiatus“ ir 6 km „Hummel“ distancijose kurios drieksis per S. Dariaus ir S. Girėno stadioną, Ąžuolyno parką ir Žaliakalnį, šios trasos yra mokamos. Pradinukams ir mažesniems skirta – 100 metrų „Viči“ bėgimai, o  pačius linksmiausius, šventiškai apsirengusius dalyvius kviečiame jungtis į Fun run  ”Kauno diena” netradicinį – 800 metrų bėgimą , du ratai aplink legendinį stadioną, kuriame netrūks šurmulio ir originaliai  pasipuošusių renginio dalyvių. Registracija į vaikams ir šeimoms skirtus bėgimus yra nemokama.

“Žiema šalta tik tiems, kas neturi šiltų prisiminimų. Tegul šis Naujametinis bėgimas dalyvių širdyse palieka nuoširdų pėdsaką ir gražiausius prisiminimus” – palinkėjo renginio organizatoriai.

Medaliai ir rėmėjų dovanos laukia visų 100 metrų vaikų, taip pat ir ilgųjų 3 km, 6 km, distancijų dalyvių. Rėmėjai paruoš savo dovanėlių ir dalyvių džiaugsmui galėsime išvysti Kalėdų Senelį!